پیام فرستادن
Guangzhou YIGU Medical Equipment Service Co.,Ltd
تماس با ما

تماس با شخص : chamY

شماره تلفن : 86-13760745557

WhatsApp : +8613760745557

Free call

ميندري بيني هارت D3 پيدل

January 11, 2024

آخرین اخبار شرکت ميندري بيني هارت D3 پيدل

ميندري بيني هارت D3 پيدل

 

بادل "ميندري بينهارت دي 3" يه دستگاه پزشکي است که براي ديفيبريلاسيون استفاده ميشهکه فرآیند ارسال شوک الکتریکی به قلب برای بازگرداندن ریتم طبیعی آن در موارد توقف قلبی یا آریتمی های تهدید کننده زندگی است.بادل BeneHeart D3 به طور خاص برای کار در کنار Defibrillator BeneHeart D3 طراحی شده است.

 

در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی و ویژگی های Mindray BeneHeart D3 Paddle:

 

سازگاری: بادل BeneHeart D3 برای استفاده با Defibrillator Mindray BeneHeart D3 طراحی شده است.اجازه دادن به متخصصان مراقبت های بهداشتی برای ارائه درمان الکتریکی موثر به بیماران مبتلا به اورژانسی قلبی.

اندازه و طراحی: این بادکنک به طور معمول دستی است و برای سهولت استفاده در یک طراحی جمع و جور و ارگونومیک ارائه می شود.

 

قرار دادن الکترود: بادکنک از دو الکترود تشکیل شده است که معمولاً به عنوان "بزرگ" یا "بچه" برای انتخاب مناسب بر اساس اندازه بیمار نامگذاری شده است.الکترودها بر روی قفسه سینه بیمار قرار می گیرند تا شوک الکتریکی را وارد کنندعلامت های روشن روی بادکنک به متخصصان مراقبت های بهداشتی کمک می کند تا الکترودها را به درستی قرار دهند.

 

رابط کاربری آسان: بادل BeneHeart D3 به طور یکپارچه با Defibrillator BeneHeart D3 متصل می شود.به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اجازه می دهد تا به سرعت و به طور موثر درمان دیفیبریلاسیون را انجام دهند، زمانی که هر ثانیه مهم است..

 

انتخاب انرژی: بادکنک گزینه هایی را برای انتخاب سطح مناسب انرژی برای دی فیبریلاسیون فراهم می کند. سطوح انرژی می توانند بر اساس وضعیت بیمار متفاوت باشند،و بادکنک اجازه می دهد برای سفارشی سازی برای ارائه شدت شوک مورد نیاز.

 

ویژگی های ایمنی: بادکنک شامل ویژگی های ایمنی برای اطمینان از رفاه هم بیمار و هم ارائه دهنده خدمات بهداشتی است. این ویژگی ها ممکن است شامل شاخص های بصری و صوتی باشد.چک موانع، و گزینه های تحویل انرژی خاص بیمار.

با ما در تماس باشید

وارد کنید پیام شما